there is always a solution.

O nas.

UMIEJĘTNOŚCI, WIZJA, PASJA. Tak w skrócie przedstawia się zarys historyczny marki TIAS, której korzenie sięgają już 1997 roku.

Obecnie nasza firma zrzesza w swoich siedzibach ponad 60 wysoko wykwalifikowanych pracowników, oferując swoim Klientom szeroki wachlarz specjalistycznych usług z zakresu doradztwa finansowego, gospodarczego, prawnego oraz wielu innych działań tej branży. Klienci naszej marki, cenią sobie współpracę z nami głównie dzięki braku korporacyjnej struktury, co umożliwia większą swobodę i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Te i wiele innych wartości wpłynęły na zasięg i rozpoznawalność działań naszej marki na rynku międzynarodowym.

Historia
firmy.

Nasze biura.

Biuro Wrocław

Wrocław

ul. Hallera 78/4
53-324 Wrocław, Polska
tel.: +48 71 737 29 00
Szczecin
ul. Zbożowa 4A/2
70-653 Szczecin, Polska
tel.+48 91 444 07 99
Warszawa
ul. Żwirki i Wigury 16 A
02-092 Warszawa, Polska
tel.+48 22 100 53 04
Katowice
ul. Chorzowska 150
40-101 Katowice, Polska
tel.+48 32 784 12 67
Seul
22F, Seoul City Tower 110, 04637 Huam Ro, Jung-gu
Seul, Korea Południowa
tel.+82 10 9462 7799

Nasza oferta.

Najważniejsze dla Twojej firmy usługi księgowo – prawne w jednym miejscu.

Księgowość

Jako eksperci w księgowości już od ponad 20 lat, oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz usług.

W naszej organizacji szczycimy się wewnętrznymi procesami, które ułatwiają naszym Klientom kompleksowe zrozumienie rachunkowości w kontekście ich biznesu. Dzięki temu, z większą pewnością potrafią dokonywać odpowiednich decyzji inwestycyjnych w przyszłości. Naszą flagową usługą jest pełna księgowość, dzięki której nasi Klienci odczuwają kontrolę nad swoimi przedsiębiorstwami.

Prawo

Usługi prawne świadczone przez TIAS to zestaw kompleksowych działań związanych z  doradzaniem w zakresie prowadzenia biznesu i inwestycji. Nasz międzynarodowy Zespół zrzesza szereg specjalistów w zakresie prawnym. Nasi Doradcy na co dzień skupiają się na osiągnięciu sukcesu  zarówno Twojego jak i docelowo Twoich Klientów.

Doradztwo

W TIAS wierzymy, że każdy biznes i inwestycja są wyjątkowe. Właśnie dlatego, w celu zaoferowania kompleksowej obsługi prawno-finansowej, staramy się w pełni odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszych Klientów. W tej zakładce zachęcamy Cię, do zapoznania się z naszymi czołowymi kategoriami z zakresie doradztwa. 

Doradztwo podatkowe

Jako specjaliści TIAS świadczymy usługi z zakresu doradztwa biznesowego i podatkowego. Dla nas, najważniejszy jest Twój cel, który chcesz osiągnąć  w swoim biznesie. Przed przedstawieniem dedykowanej dla Państwa oferty, zawsze staramy się szczegółowo omówić z Państwem zagadnienia, które podlegają  dyskusji.

Szkolenia

Nie od dziś wiadomo, że ''know how'' jest nad wyraz wartościowym produktem w świecie biznesu. Specjaliści TIAS od ponad 20 lat biorą udział w prowadzeniu licznych szkoleń, mających na celu udoskonalane inwestycji i przedsiębiorstw naszych Klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą - jesteśmy pewni że możemy Ci pomóc.

Kadry i płace

Doświadczenie potwierdza kompetencje. Jest to najbardziej adekwatne sformułowanie, które opisuje naszą usługę z segmentu Kadry i płace. Gwarantem naszej potencjalnej współpracy jest możliwość skorzystania z wiedzy międzynarodowego, wieloletniego zespołu, który na bieżąco wspiera się aktualnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Jesteśmy partnerem światowej organizacji Antea Group. Międzynarodowa organizacja, która zrzesza firmy opierające się na najwyższych standardach pracy w zakresie audytów, konsultacji, doradztwa podatkowego i prawa.

Dowiedz się więcej na temat Organizacji na oficjalnej stronie naszego partnera - https://antea-int.com

Antea

Wyślij nam wiadomość