there is always a solution.

O nas.

UMIEJĘTNOŚCI, WIZJA, PASJA. Tak w skrócie przedstawia się zarys historyczny marki TIAS, której korzenie sięgają już 1997 roku.

Obecnie nasza firma zrzesza w swoich siedzibach ponad 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników, oferując swoim Klientom szeroki wachlarz specjalistycznych usług z zakresu doradztwa finansowego, gospodarczego, prawnego oraz wielu innych działań tej branży. Klienci naszej marki, cenią sobie współpracę z nami głównie dzięki brakowi korporacyjnej struktury, co umożliwia większą swobodę i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Te i wiele innych wartości wpłynęły na zasięg i rozpoznawalność działań naszej marki na rynku międzynarodowym.

Historia
firmy.

Nasze biura.

Biuro

Wrocław

ul. Hallera 78/4
53-324 Wrocław, Polska
tel.: +48 71 737 29 00
Biuro

Szczecin

ul. Zbożowa 4A/2
70-653 Szczecin, Polska
tel.: +48 91 444 07 99
Biuro

Warszawa

ul. Żwirki i Wigury 16 A
02-092 Warszawa, Polska
tel.: +48 536 917 399
Biuro

Katowice

ul. Chorzowska 150
40-101 Katowice, Polska
tel.: +48 32 784 12 67
Biuro

Seoul

Regus - Seoul Kyobo Securities Building-Youido · 10/FL, Kyobo Securities Building, 97 Uisadang-daero, Yeoeuido-dong
Seoul 04168 Korea Południowa
tel.: +82 10 9462 7799
Biuro

Gorlice

ul. Mickiewicza 13
38-300 Gorlice, Polska
tel.: +48 536 083 399

Nasza oferta.

Najważniejsze dla Twojej firmy usługi księgowo – prawne w jednym miejscu.

Księgowość

Jako eksperci w księgowości już od ponad 20 lat oferujemy naszym Klientom szeroki wachlarz usług. W naszej organizacji szczycimy się wewnętrznymi procesami, które ułatwiają naszym Klientom kompleksowe zrozumienie rachunkowości w kontekście ich biznesu. Dzięki temu, z większą pewnością potrafią dokonywać odpowiednich decyzji inwestycyjnych w przyszłości. Naszą flagową usługą jest pełna księgowość, dzięki której nasi Klienci odczuwają kontrolę nad swoimi przedsiębiorstwami i mogą wspólnie z nami bezpiecznie rozwijać swój biznes. Outsourcing usług księgowych TIAS generuje oszczędności w firmie oraz wpływa na zwiększenie efektywności procesów księgowych.


Prawo

Usługi prawne świadczone przez TIAS to zestaw kompleksowych działań związanych z doradztwem w zakresie prowadzenia biznesu i inwestycji. Nasz międzynarodowy zespół ekspertów zapewnia profesjonalną opiekę prawną dostosowaną do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasza wszechstronna wiedza i globalne doświadczenie wspierają naszych Klientów na każdym etapie.

Doradztwo

W TIAS wierzymy, że każdy biznes i inwestycja są wyjątkowe. Właśnie dlatego, w celu zaoferowania kompleksowej obsługi prawno-finansowej, staramy się w pełni odpowiedzieć na zapotrzebowanie naszych Klientów. W tej zakładce zachęcamy Cię, do zapoznania się z naszymi czołowymi kategoriami w zakresie doradztwa.

Doradztwo podatkowe

Jako specjaliści TIAS świadczymy usługi z zakresu doradztwa biznesowego i podatkowego. Dla nas najważniejszy jest Twój cel, który chcesz osiągnąć  w swoim biznesie. Przed przedstawieniem dedykowanej dla Państwa oferty, zawsze staramy się szczegółowo omówić z Państwem zagadnienia, które podlegają  dyskusji.
Jesteśmy otwarci na dzielenie się wiedzą, praktycznymi wskazówkami oraz zapewnieniem kompleksowej obsługi w zakresie reprezentacji przed organami podatkowymi. Naszą specjalizacją jest obsługa kontroli podatkowych, kontroli celno-skarbowych oraz postępowań podatkowych i sądowo – administracyjnych.

Szkolenia

Eksperci TIAS od ponad 20 lat prowadzą liczne szkolenia, mające na celu rózwój inwestycji i przedsiębiorstw naszych Klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą - rozwijaj swój biznes wspólnie z nami.

Kadry i płace

Doświadczenie potwierdza kompetencje. Jest to najbardziej adekwatne sformułowanie, które opisuje naszą usługę z segmentu Kadry i płace. Gwarantem naszej dobrej współpracy jest możliwość skorzystania z wiedzy międzynarodowego zespołu, który na bieżąco wspiera się aktualnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Jesteśmy partnerem światowej organizacji Antea Group. Międzynarodowa organizacja, która zrzesza firmy opierające się na najwyższych standardach pracy w zakresie audytów, konsultacji, doradztwa podatkowego i prawa.

Dowiedz się więcej na temat Organizacji na oficjalnej stronie naszego partnera - https://antea-int.com

Antea

Wyślij nam wiadomość

Kontakt do mediów:

+48 536 994 664
`