Historia

Umiejętności, wizja, pasja.

Tak w skrócie przedstawia się zarys historyczny marki TIAS, której korzenie sięgają 1997 roku. Wtedy, z lokalnie działającego biura księgowego, firma dzięki licznym poleceniom i wdzięczności swoich Klientów, stworzyła dwie dedykowane osobno funkcjonujące marki - jedną z nich jest TIAS. 
Działania marki, od samego początku znacznie wychodziły poza standardowe ramy profilu księgowych - z czasem przekształcając swoje usługi w oficjalne i kompleksowe działania doradczo-prawne. W efekcie, firma posiada na swoim koncie liczne sukcesy i wyróżnienia na tle zawodowym, czego najlepszym potwierdzeniem jest szeroka rozpoznawalność oraz liczne rekomendacje.

Jednym z głównych, prestiżowych wyróżnień marki jest przynależność do globalnej organizacji Antea - organizacji, która zrzesza firmy opierające się na najwyższych standardach pracy w zakresie audytów, konsultacji, doradztwa podatkowego i prawa.

Obecnie firma zrzesza w swoich siedzibach ponad 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy oferują swoim Klientom szeroki wachlarz specjalistycznych usług z zakresu doradztwa finansowego, gospodarczego, prawnego oraz wielu innych działań tej branży. Klienci marki, cenią współpracę z Zespołem głównie dzięki brakowi korporacyjnej struktury, co umożliwia większą swobodę i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Te i wiele innych wartości wpłynęły na zasięg i rozpoznawalność działań marki na rynku międzynarodowym.

Aktualnie firma posiada sześć biur - we Wrocławiu, w Warszawie, Katowicach, Gorlicach, Szczecinie oraz w Seulu. Zespół Kancelarii TIAS reprezentuje obecnie biznesy ponad 600 Klientów z wielu branż z całego świata. © 2019. 

Więcej informacji można uzyskać od TIAS Polska.