Doradztwo podatkowe.

Jako specjaliści TIAS świadczymy usługi z zakresu doradztwa biznesowego i podatkowego. Dla nas, najważniejszy jest Twój cel, który chcesz osiągnąć  w swoim biznesie. Przed przedstawieniem dedykowanej dla Państwa oferty, zawsze staramy się szczegółowo omówić z Państwem zagadnienia, które podlegają  dyskusji.

Podatki

Cenimy sobie przejrzystą pracę zespołową. Między innymi ta wartość, przekłada się na skuteczność naszych działań w zakresie podatków. Jest to branża, która wymaga ciągłej analizy i znajomości branży, w której nasi Specjaliści są na bieżąco.

postępowanie podatkowe

Specjalizujemy się w śledzeniu postępowań podatkowych, w których wykorzystujemy swoje umiejętności związane ze sprawdzonymi procedurami, znajomością branży i angażującą obie strony komunikacją. Jesteśmy w stanie przeprowadzić tego typu procesy dynamicznie i solidnie. 


obsługa kontroli i audytów

Wszelkiego typu kontrole Skarbowe i Audyty są niezwykle czasochłonne i problematyczne dla pracowników firm, którzy nie posiadają w tym segmencie aktualnych kwalifikacji. W takich sytuacjach najkorzystniej jest powierzyć swój problem firmom zewnętrznym, które się w tym specjalizują. Nasza Kancelaria nie tylko oszczędza czas naszych Klientów ale dzięki transparentności i rzetelnej komunikacji, zmniejsza ryzyko takich kontroli w przyszłości.

doradztwo celno podatkowe

Dostarczamy naszym Klientom sprawdzone i solidne rozwiązania dopasowane do ich potrzeb. W każdej naszej współpracy, Klienci cenią sobie nasze praktyczne i bezpieczne rozwiązania w zakresie prawa i podatków, dzięki którym szybciej są w stanie osiągnąć swój cel. 


Czy wiesz że?

Antea

Wyślij nam wiadomość