| 18 maja, 2023

Eksperci Tias na konferencji ANTEA 15th Spring EMEA&ASIA PACIFIC

12 maja na konferencji ANTEA 15th Spring EMEA&ASIA PACIFIC spotkali się przedstawiciele międzynarodowej organizacji ANTEA zrzeszającej firmy opierające się na najwyższych standardach pracy w zakresie audytów, konsultacji, doradztwa podatkowego i prawa. Tym razem konferencja została zorganizowana w Wiedniu – nie mogło nas na niej zabraknąć! Tias reprezentowali członkowie zarządu: Dariusz Obrocki, Adam Smuga oraz Karol Kołodziejczyk.


15 edycja konferencji ANTEA 15th Spring EMEA&ASIA PACIFIC 

W stolicy Austrii wspólnie z liderami firm księgowych, doradczych i prawniczych rozmawialiśmy o wyzwaniach współczesnego biznesu, a także o szansach na wzmocnienie międzynarodowej współpracy. Wydarzenie było wspaniałą okazją, aby spotkać się z naszymi przyjaciółmi ze Stowarzyszenia ANTEA, nawiązać nowe kontakty, podzielić się swoją wiedzą, praktyką, a także porozmawiać o planach rozwoju.

Członkowie z ponad 20 krajów uczestniczyli w kilku wystąpieniach i działaniach networkingowych.


"Konferencja Antea to doskonała szansa aby zobaczyć, jak ważna jest siła międzynarodowej współpracy pomiędzy firmami doradczymi. To moment, w którym dzielimy się swoimi doświadczeniami, wzajemnie inspirujemy dobrymi praktykami i rozmawiamy o najnowszych trendach w świadczonych przez nas usługach. Dzięki temu Klienci Tias mogą korzystać z najbardziej zaawansowanych usług świadczonych na najwyższym, międzynarodowym poziomie" - zauważa Adam Smuga, Managing Partner Tias Legal Smuga.  

Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i inspirujące rozmowy.

Fot. ANTEA

O autorze

Anna Czyż

TIAS