Kariera

Dlaczego Tias.

Na kanwie doświadczenia zdobytego przez lata pracy z naszymi Klientami, cenimy sobie równie mocno stałość i zaangażowanie naszego Zespołu. Wiemy o tym, że oprócz istotnych wartości, procesów technologicznych i zaplecza liczą się przede wszystkim ludzie - którzy tworzą nasz Zespół. Bez nich, nie bylibyśmy w tym miejscu, co dzisiaj.

Biorąc pod uwagę powyższe aspekty, zależy nam w dalszym ciągu na rozwijaniu zaangażowanego zespołu ludzi, którzy reprezentują te same wartości. Wierzymy w indywidualizm, tak jak i w to, że każdy z nas posiada swój unikalny talent, który wystarczy odnaleźć i pozwolić mu się rozwijać. 

TIAS to nie tylko miejsce Twojej pracy - tutaj możesz realizować swoje cele, zdobywać doświadczenie, poznać wielu ciekawych ludzi z całego świata, pracować tak - jak masz na to ochotę. Ponadto, zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotny wpływ wywiera otoczenie na naszą produktywność. Odpowiedzią na oczekiwania naszych obecnych i przyszłych pracowników jest najnowsze  biuro w centrum Wrocławia.

Zaciekawiony? Sprawdź nasze najnowsze oferty pracy - być może szukamy właśnie CIEBIE 

sprawdź