O nas

O nas.

UMIEJĘTNOŚCI, WIZJA, PASJA. Tak w skrócie przedstawia się zarys historyczny marki TIAS, której korzenie sięgają 1997 roku.

TIAS - jesteśmy firmą doradczą, która specjalizuje się w usługach finansowych i prawnych dla klientów polskich i zagranicznych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku azjatyckiego. Nasze wyspecjalizowane departamenty: księgowy, prawny, podatkowy, a także kadry i płace kompleksowo oraz skutecznie odpowiadają na wszystkie potrzeby Klientów, pomagając w bezpiecznym prowadzeniu i rozwijaniu biznesu. Ponadto, zajmujemy się konsultingiem w zakresie prawa gospodarczego oraz zarządzaniem projektami inwestycyjnymi. Realizujemy swoją misję w oparciu o motto „there is always a solution” – zawsze znajdując najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów.

Obecnie nasza firma zrzesza w swoich siedzibach ponad 100 wysoko wykwalifikowanych pracowników, oferując swoim Klientom szeroki wachlarz specjalistycznych usług. Nasi Klienci cenią współpracę z nami dzięki brakowi korporacyjnej struktury, co umożliwia większą swobodę i możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb. Te i wiele innych wartości wpłynęły na zasięg i rozpoznawalność działań naszej marki na rynku międzynarodowym. Nasza wiedza, doświadczenie, a także globalny zasięg umożliwiają realizację ambitnych projektów na całym świecie.