| 23 kwietnia, 2024

Poland-Korea Business Forum 2024 - eksperci TIAS z prelekcją w Seulu

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym tegorocznym kalendarzu. Z wielką radością i dumą informujemy, że po raz kolejny weźmy udział w zorganizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Hanglu misji gospodarczej do Korei Południowej. 


Poland-Korea Business Forum 2024 

25 kwietnia w Seulu weźmiemy udział w konferencji Poland-Korea Business Forum 2024, która będzie doskonałą okazją do wzmocnienia wizerunku Polski jako atrakcyjnego miejsca do inwestycji.

Czujemy się ogromnie wyróżnieni i zaszczyceni, że znaleźliśmy się w znamienitym gronie prelegentów konferencji, której celem jest zacieśnianie więzi między Polską i Koreą. Podczas Forum nasi eksperci: Sujin Lee, Członek Zarządu TIAS i Adam Smuga, radca prawny i Managing Partner TIAS wygłoszą prelekcję pt.: „Imigracja i globalna mobilność: kwestie prawne, podatkowe i zabezpieczeń społecznych związane z legalnością pracy i pobytu obywateli Korei w Polsce”. W części poświęconej spotkaniom B2B porozmawiamy z koreańskimi firmami zainteresowanymi realizacją inwestycji w Polsce.

Już niebawem podzielimy się naszą relacją z Seulu.

O autorze

Anna Czyż

TIAS